Vampire Knight info

26. prosince 2009 v 8:40 | Sab.inQwa |  Vampire Knight
Yuuki Cross Kurosu nemá vzpomínky na svoje dětství před pátým rokem jejího života.
Jejím "začátkem" se stala vzpomínka na zasněženou krajinu a krvelačného upíra, který jí napadl. Zachránil ji jiný upír, čistokrevný Kaname Kuran, a odvedl ji ke svému známému (ne upírovi), který ji vychoval. Po deseti letech se z Yuuki stala pěkná mladá dáma, která svému adoptivnímu otci pomáhá ve snahách o coexistenci upírů a lidí.

Byla otevřena škola, kde je tzv. "Denní" a "Noční" vyučování, přičemž ve dne se učí lidé, v noci upíři. Ředitelem školy není nikdo jiný než Yuukin otec a právě proto se Yuuki stala prefektkou, která má dohlížet na pořádek a dodržování striktních pravidel o zákazu vycházení v noci a podob. V tom jí pomáhá Zero Kiriyuu, kterého Yuukin otec též vychoval, i když z něj nevyrostl zrovna optimista. Ti dva v noci obcházejí školní pozemky a kontrolují, zda se tam nepotulují nějací denní studenti a prostě jim jde o co nejmenší kontakt lidí s upíry. Na škole je i Yuukin zachránce Kaname, který jako čistokrevný upír drží ostatní na uzdě a pomáhá Yuuki. Jenže spousta věcí je stále zahalena tajemstvím...
Co se vlastně stalo Yuuki, že ztratila věškerou paměť? Jak se budou věci vyvíjet mezi Yuuki a Kanamem, který je na ní z nějakého záhadného důvodu až moc hodný? Jak to bude snášet Zero, který upíry nenávidí, neboť mu zabili rodiče? Proč se vlastně někdy chová tak divně? Je vůbec soužití lidí a upírů možné? A jak moc se věci změní, až se zvedne mlha minulosti?

Openning


Můj názor na anime: Tohle anime je wážně moc pěkné... Jde poznat že tam o něco jde a ne jako we wětšině anime... že tam o nic nejde x( hrozně se mi líbí pojetí upírů... zatím jsem shlédla celkowě 9 dílů... které jsou w rodném jazyce z českými titulkami... x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Masíí tvé SB xD* *Masíí tvé SB xD* | Web | 27. prosince 2009 v 11:25 | Reagovat

hoj..xD jak se tesis na silvestra? a kdo ti da novorocni pusu..xD ??, a VK. zboznuju..xD je to super anime

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama